שיפוץ אולם אירועים: המדריך המלא לבעל האולם המבולבל

שיפוץ אולם אירועים

בעלי אולמות אירועים מכירים את התחרות הגדולה בתחום. כיום יש מבחר גדול של אולמות מתוכם ניתן לבחור והלקוחות מורגלים בשירות ומוצר ברמה הכי גבוהה שיש. אולמות אירועים צריכים לחדש בכל מה שהם מציעים ללקוחות, מהמנות ועד לאולם עצמו. הצורך הזה להתחרות ולעקוב אחרי טרנדים בעיצוב, גורר אחריו שיפוץ תדיר של חלל האולם עצמו. כל שיפוץ כזה יכול להיות הוצאה לא קטנה וחשוב להתכונן אליו ולתכנן אותו כמו שצריך. ריכזנו עבורכם את השלבים השונים לשיפוץ אולם בשביל שהמאמר ישמש אתכם בפעם הבאה שתשפצו את אולם האירועים שלכם.

בחירת חברת שיפוצים

מכיוון שמדובר בעבודה עם עלות לא קטנה, חשוב לשים את הדגש על בחירה נכונה של אנשי המקצוע והחברה אשר תבצע את השיפוץ. הדרך הכי טובה להתחיל למצוא חברות כאלו היא פשוט על ידי קריאה של חוות דעת שונות. חברה אשר מקבלת המלצות ואזכורים חיוביים רבים כמו שיינר שיפוצים, היא כנראה חברה מקצועית מספיק. זהו כמובן לא סוף התהליך. לאחר שיש לכם כמה שמות של חברות כאלו, צריך לקבוע פגישה של ממש. הפגישה היא לא רק בשביל לקבל הצעת מחיר, היא בשביל להכיר את החברה והצוות. זה הזמן לשאול שאלות שונות ולבקש לראות עבודות עבר שבוצעו על ידם. בחירה נכונה של חברת השיפוץ היא ממש חצי מההצלחה של השיפוץ. היא תמנע לכם עיקובים מיותרים ויקרים, תבטיח ביצוע חלק והכי חשוב – עבודה איכותית אשר תמנע בעיות עתידיות עם נזילות, התקלפויות או כל בעיה אחרת.

תכנון

לפני שניגשים לפרויקט שיפוץ של אולם אירועים, יש לבצע תכנון נכון. זה אומר הגדרה של קהל היעד והצרכים השונים שלו. יכול להיות שעם השנים הצרכים התשנו קצת. אולי צריך יותר מקום לרחבה, או למזנון או לכניסה. את כל זאת אתם יודעים הכי טוב כמובן אבל מומלץ בכל זאת לעבוד עם מעצב פנים אשר ידע להכווין אתכם ולתרגם את מבוקשכם לידי חלל מתוחכם, אסתטי ומעורר השראה.

קביעת יעדים

לאחר התכנון, יש לקבוע יעדים שונים לגבי השיפוץ וכמובן להציב כל אחד מהם על ציר הזמן. זה מאד יעזור בעבודה מול מספר ספקים שונים ל: מערכת תאורה, עבודות נגרות, צנרת, חשמל ועוד. תכנון מוקפד של העבודה יבטיח גם התנהלות יעילה יותר מול רשויות שונות אשר צריכות לאשר את השיפוץ או הבניה כגון מכבי אש או עירייה.

תקציב

עמידה בתקציב היא מהותית בשיפוץ של כל עסק ובפרט אולמי אירועים בהם מקובל לשפץ לעיתים קרובות יותר. חשוב להקציב את התקציב הנכון. זה לא יהיה חכם להתעקש על תקציב נמוך מידי אשר יחייב פשרות רבות. זכרו שאולם יפה ומשופץ הוא חלק ממה שאתם מציעים ללקוחות שלכם. הוצאה על שיפוץ היא אמנם גדולה, אבל גם מהותית בתחום שלכם.

 

לבסוף נדגיש שתי נקודות חשובות. הראשונה היא קביעת תאריך להתחלת עבודה. זה צריך להיות מועד מדויק לאחר ביצוע האירוע האחרון במקום. הנקודה האחרונה היא פיקוח. זוהי משימה קשה שצריך לבצע לכל אורך השיפוץ עצמו. תוכלו להיעזר בגורם מקצועי חיצוני לעסק אשר יפקח על העבודה. פיקוח שכזה יכול למנוע טעויות של החברה הקבלנית או אפילו ספקים שונים. כמו כן, כאשר יש פיקוח, החברה אשר אחראית על השיפוץ עצמו נמצאת במעקב מתמיד על העבודה, דבר אשר גורם למנהל העבודה לוודא שהכול נעשה כמו שצריך.

נגישות