מסכת קולגן

חלק בלתי נפרד מההכנות לחתונה כוללים בין היתר גם את הכנת הגוף והגזרה, כך שתוכלו להיראות במיטבכם ביום החשוב ביותר בחיים. אז איך מכינים את הגוף לקראת החתונה בצורה בטוחה ומבוקרת? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

חיטוב הגוף לפני החתונה: כל אחד יכול!

כל חתן וכלה רוצים להיראות במיטבם ביום חגם. למעשה, רבים מחליטים לצאת בדיאטת כאסח בשילוב של תוכנית אימונים רצחנית, כל זאת בכדי להשיג את הגוף המושלם לחתונה. אם אתם עתידים להתחתן בקרוב, חשוב קודם כל להבין כי המוטיבציה שלכם לחיטוב והורדה במשקל צריך להגיע מתוך מוטיבציה פנימית עמוקה ומחויבות לתהליך ארוך טווח, וזאת בשל העובדה כי אין קיצורי דרך לצורך השגת הגוף המושלם. בכדי שתוכלו להכין את הגוף, נדרש לסגל לעצמכם תוכנית אימונים נטולת לחצים ועקבית. נוסף לתוכנית האימונים אשר צריכה להיות מגוונת מבחינת תמהיל האימונים נדרש גם לסגל הרגלים בריאים של תזונה נכונה ומאוזנת, בשילוב של תוספי תזונה. במגזין ויטה פלוס תוכלו לקבל את כל המידע המקיף הנוגע לתוספי תזונה, וספציפית תוספים ייעודים לצורך הפחתה במשקל.

עקביות היא שם המשחק – בייחוד בכל הקשור לשגרת טיפוח

חלק מהותי מתהליך של הכנת הגוף לחתונה נוגע לעקביות. מאחר וקל יותר להתאמן ולטפח את הגוף בזוג, מומלץ לבנות לעצמכם לו"ז מסודר וקבוע הכולל אימוני כושר, ארוחות בשעות מסודרות וכן שגרת טיפוח קבועה. שימוש במוצרים אשר הותאמו באופן אישי לעור הפנים יכול להבטיח כי תגיעו ליום האירוע עם עור קורן ובריא, ולכן רכישה של מסכת קולגן לפנים לשיפור מראה העור מהווה לדוגמא אפשרות מצוינת לצורך הכנת עור הפנים ליום האירוע, בשל החומר הפעיל המצוי בתוך המסכה. מדובר רק במוצר אחד מיני רבים בהם ניתן להשתמש, כל זאת מתוך מטרה להגיע ליום האירוע כאשר אתם נראים במיטבכם, הן מבחינת הגזרה והן מבחינת עור הפנים.

שינה – חלק בלתי נפרד מהכנת הגוף לאירוע

שינה מהווה את הבסיס לאיכות חיים טובה יותר, בייחוד בתקופה לחוצה כמו התקופה של ארגון והפקת יום החתונה. קחו לעצמכם זמן למנוחה, הקפידו לפחות על 7 שעות שינה ונסו לשלב כמה שיותר אלמנטים מרגיעים כמו תרגול יוגה ופילאטיס, כך שתוכלו להגיע לאירוע רעננים ומוכנים ליום הגדול. לסיכום, בכדי להכין את הגוף והנפש ליום האירוע נדרש לסגל אורח חיים מאוזן הכולל תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית, מנוחה כמו גם שימוש בתכשירי טיפוח ייעודים לעור הפנים. מומלץ להתחיל את שגרת החיים החדשה לפחות חצי שנה לפני יום האירוע, ולשמור עליה גם לאחר מכן. מדובר כאמור בהליך ארוך טווח אשר נועד להוביל אתכם כזוג צעיר לעבר חיים משותפים כזוג בריא וחזק, כל זאת באמצעות אימוץ של הרגלים נכונים וחיובים.