בר פירות לאירועים

כשמארגנים אירוע, חושבים על כל הפרטים הקטנים, ובין היתר חושבים על דרכים יצירתיות להפוך את החוויה של האורחים למיוחדת ושונה. מארגנים אירוע? ובכן, ריכזנו בעבורכם 7 אטרקציות מקוריות וייחודיות לאירועים. בואו נתחיל!

1 – בר פירות

אין ספק שאחת האטרקציות המובילות של השנה האחרונה היא בר פירות לאירועים, כשניתן לבחור את העיצוב הרצוי, החל מבר נייח שממוקם בקבלת הפנים ועד לקיאק פירות שמגיח לרחבת הריקודים כשהאורחים רוקדים ומפזזים. כך או כך, זו אטרקציה נהדרת, ובייחוד לאירועי קיץ, ומה שנפלא זה שמדובר בקינוחים שמתאימים לילדים, למבוגרים, לרגישים לגלוטן ולטבעונים.

2 – עמדת שזירת פרחים

תארו לכם, שבאירוע שלכם כל האורחים יהיו מקושטים בפרחים. נשמע קסום, לא? ובכן, יש כמה דרכים ליצור עמדת שזירה באירוע. האחת, היא להכין את העמדה לבד. בדרך כלל מי שמבקשים לארגן חתונת DIY, מזמינים מראש חומרי יצירה ואלמנטים לעיצוב, ובין היתר מכינים גם עמדת פרחים באמצעות פרחי משי צבעוניים. האופציה השנייה (והיקרה יותר) היא להזמין שוזרת מקצועית שתקים בעבורכם את העמדה ותדאג לשזור פרחים צבעוניים לכל האורחים.

3 – עמדת התרעננות בשירותים

טרנד נהדר שהפך לשכיח מאוד בחתונות ואירועים, הוא עמדות ההתרעננות בשירותי הגברים והנשים, כשלמעשה מדובר בערכות התרעננות בכל אחד מחדרי השירותים, שם מסודרים בסלסלה מוצרי טיפוח, מוצרי היגיינה, פלסטרים ושלל מוצרים שיסייעו לאורחים להתרענן ולשוב לרחבת הריקודים.

4 – עמדת בוהו-שיק עם טוויסט

אם אתם מתכננים חתונה כפרית, טוב לדעת שתוכלו ליצור עמדת בוהו שיק מדליקה במיוחד, ובה יחולקו לאורחים עציצים מעוצבים כמתנה. במהלך האירוע העמדה מהווה חלק מעיצוב החלל, ועם סוף האירוע, כל אורח יכול לקחת עמו עציץ לבחירתו.

5 – עץ משפחתי

לא מעט זוגות מבקשים להציג בחתונתם תמונות משפחתיות וליצור מעין אילן יוחסין שמהווה אטרקציה בעבור בני המשפחה שמגיעים לאירוע. ניתן להכין את העץ באופן עצמאי ולהשתמש בתמונות של הדורות הקודמים, או לחלופין, להזמין את היצירה מיוצר מקומי.

6 – עמדת קוקטיילים

עמדת קוקטיילים היא אחת העמדות הצבעוניות והמדליקות ביותר באירועים, והיא אידיאלית לחתונת שישי או לאירועי קיץ בגנים פתוחים. בדרך כלל את העמדה מאיישים עובדי הבר (כלומר, ניתן לסגור זאת מול אולם האירועים), אבל בהחלט יש לא מעט ספקים חיצוניים בתחום – רק רצוי לוודא שהאולם שלכם מוכן לקבל ספקים חיצוניים.

7 – עמדת צילומים עם אקססוריז

אחת האטרקציות העיקריות באירועים טמונה בצלם המגנטים שמסתובב בחלל ומצלם את האורחים. ובכן, תוכלו למנוע מהאורחים לחפש את צלם המגנטים בכל רחבי האולם, ופשוט ליצור עמדת צילומים מגניבה עם אקססוריז, כך שכל צילום הופך למגנט מדליק ומיוחד.

 

בחרו את האטרקציות האידיאליות ביותר בעבורכם, בררו עלויות וודאו שמדובר באטרקציה שעומדת בתקציב שלכם.

מזל טוב!