צילומי טראש DIY: כך תארגנו יום צילום לפני החתונה כמו שצריך

בעשור האחרון, יותר ויותר זוגות בוחרים לצלם תמונות יצירתיות לפני החתונה, ורבים בוחרים לצלם תמונות בשיטת עשה זאת בעצמך. מצלמות חכמות: מאפשרות לרבים לייצר צילומי סטילס או וידאו יצירתיים במיוחד. צילומים לפני היום הגדול מאפשרים לזוגות לשלוח הזמנות דיגיטליות, לפרסם את תאריך החתונה, להדפיס תמונות יפות ולהקרין סרטון או מצגת בזמן האירוע. אם אתם רוצים להצטלם לפני החתונה, תוכלו לעשות זאת לבד. אז איך יוצרים סרטונים ותמונות מדליקות שכולם ידברו עליהם? הנה כמה טיפים טובים:

הכרות עם הדרך ליצור צילום מוצלח ומרשים

אם אתם רוצים לצלם את עצמכם לקראת החתונה, תוכלו לבחור מצלמת גרו פרו כדי ליצור צילומים ממגוון רחב של זוויות. כיום אפשר לצלם קטע וידאו מושלם ומשעשע, מותח או מעניין, באמצעות מצלמה חכמה. צילום בגו פרו מעניק תמונות מרשימות וגיוון בצילומים. המצלמה מצלמת כמו 3 מצלמות ומעולה לתיעוד חוויות מיוחדות כמו צניחה חופשית, טיסה בכדור פורח, טיול אופניים, גלישת גלים ועוד, בזמן שמצלמת גו פרו מאפשרת נוחות בתפעול ומחיר סביר.

בחירת קונספט מתאים

בחרו רעיון או נושא שיוביל את יום הצילומים ויהפוך אותם לשונה מהרגיל. זה יכול להיות קונספט מהסרטים, כמו צילומים שנראים כמסרט מפורסם ורומנטי. אפשר להצטלם עם חיית המחמד שלכם או להצטלם כמו שחקנים של סדרה שאתם אוהבים, אפשר להתחפש לגיבורי על כמו בטמן ואשת החתול,  או להתחפש לחווה ואדם, ולבצע יום צילומים שיראה ממש כמו מהאגדות. מי שירצה יוכל לביים סיפור של ממש עם עלילה קצרה שתלווה את התמונות או את הסרטון.

 

 

בחירת לוקיישן מתאים

בחרו לוקיישן מתאים לצילומי טראש דה דראס, או כל צילום, בכול נושא אחר שבחרתם. רבים מהזוגות בוחרים להצטלם בטבע או באזור אורבני, כמו בבניין נטוש עם גרפיטי מעניין, בטיילת וברחובות יפים ועתיקים, יש זוגות שיבחרו להצטלם על חוף הים, או בחוות סוסים, יש כאלה שיבחרו להצטלם במעבה היער ליצירת צילומים קסומים, או בכל מקום אחר שמעורר בכם השראה.

הכנת בגדים מתאימים

הכינו כמה שבועות מראש את הביגוד הדרוש לכם לתמונות יפות ואת האביזרים לצילומים הדרושים. כדאי להכין כמה סטים של בגדים, תלבושות ואביזרים שדרושים לכם לצילומים. הכינו רשימה של כל מה שדרוש ובדקו שיש לכם את כל הביגוד האביזרים והציוד ליום המרגש. כשהכול מוכן ומסודר – אפשר להצטלם בכיף ולייצר זיכרונות נהדרים ומקוריים!

נגישות