בדיוק כפי שהכלה מקפידה לחשוב ולתכנן את התסרוקת, כך גם אתה צריך לחשוב ולקבל החלטה לגבי סגנון עיצוב הזקן. כדי לסייע לך, בחרנו להציג 5 סגנונות קלאסיים לצורך עיצוב, כך שתוכל להיראות במיטבך ביום החשוב ביותר של חייך.

עיצוב זקן: אינספור אפשרויות לבחירה

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד הזקן הגברי תופס מקום של כבוד, וזאת לאור פתיחה של עשרות מספרות המתמחות בעיצוב וטיפוח של הזקן. למעשה, אם אתה עתיד להתחתן בקרוב, אתה בוודאי מודע לעובדה כי טיפוח של הזקן מהווה חלק בלתי נפרד מההכנות לקראת יום החתונה. מאחר וישנם אינספור סגנונות, בחרנו להציג לך את חמשת הסגנונות לעיצוב, אותם תוכלו לעצב אפילו בעצמך. רק אל תשכח להשתמש במכונת גילוח חשמלית לצורך קבלת תוצאות מדויקות, ולוודא כי אתה מקבל הדרכה לפני דרך ספר המתמחה בעיצוב זקנים.

החתן המזוקן 5 סגנונות עיצוב לזקן ליום החתונה

זקן תיש

מדובר בעיצוב קלסי המבוסס על מראה שפם המעוגן אל תוך רצועת הסנטר. מדובר בעיצוב מדויק הדורש סבלנות, ולכן יש לבצע את התהליך באמצעות מספר שלבים. בשלב הראשון סרק את שיער הפנים כלפי מטה, ובשלב השני קצץ את השיער מסביב לזקן באמצעות המכונה, כאשר נדרש להגדיר מראש את צורת הזקן ובהתאם לכך ליצור איזון מבחינת קיצוץ השיער. באמצעות סכין גילוח ניתן להשיג קצוות ישירים ונקיים, ובסיום שטוף את הפנים במים חמימים ולאחר מכן השתמש באפטרשייב כדי להרגיע את עור הפנים החשוף.

זקן מלא

זקן מלא אינו דורש עיצוב מיוחד אלא גיזום של החלקים הארוכים יותר, ושמירה על שיער קצר יותר באזור של הלחיים כמו גם הצוואר. גם כאן חשוב לשמור על סימטריה, בייחוד באזור הפאות. מומלץ בסיום העיצוב לסרק היטב את השיער, לצורך יצירה של מראה מסודר ונקי.

זקן זיפים

כדי ליצור מראה מרושל אך גם נקי השתמש במכונת שיער איכותית עם להבים באורך אחיד, כאשר התנועות צריכות להיות עדינות ככל האפשר – מתוך מטרה למנוע מראה נקי לחלוטין משיער פנים.

זקן צרפתי

זקן צרפתי שמוכר גם כזקן מעוגל מאפשר לך לקבל מראה מתוקתק ליום החתונה. ביחס לסגנונות עיצוב אחרים, כדי לעצב זקן מושלם נדרשת מיומנות ועל כן מומלץ להשתמש בתבנית אותה ניתן להזמין דרך אתרים מתמחים, לצורך יצירת עיצוב מרשים ומחמיא. כל זקן יאמר משהו עליך, על המראה שלך, ולכן כדאי להשקיע בעיצוב שלו.

שפם עם זיפים

סגנון עיצוב המשלב בין שפם צרפתי לבין זקן קצר. כדי ליצור את המראה נדרש לעבוד עם המכונה באיטיות ובאופן מדויק, מתוך מטרה ליצור זיפים צפופים וקצרים. כדי לעבוד בצורה נכונה מומלץ להשתמש גם במספריים לצורך קיצוץ שיערות ארוכות וסוררות. מדובר במראה שיער מושלם בעבור גברים עם קו לסת בולט, אולם אם יש לכם צמיחה דלילה יחסית באזור מומלץ לוותר על הסגנון הספציפי הזה.