צילומי היריון: לוקיישנים מקוריים במרחב הביתי

צילומי היריון

חולמים ליצור הפקה של צילומי היריון בצורה אינטימית ונעימה? ובכן, במרחב הביתי תוכלו ליצור לוקיישניים מקוריים שיהפכו את אלבום התמונות לבלתי נשכח. איך? להלן לוקיישנים נבחרים.

הפקת צילומי היריון בבית: תחושה של נוחות ושחרור לצד יצירת תמונות בלתי נשכחות במרחב

אחד הטרנדים הבולטים בהפקות צילומי היריון הוא דווקא לבצע אותם במרחב הביתי, מתוך הנחה כי מדובר במרחב שמאפשר לך ולבני המשפחה להרגיש הכי בנוח. נוסף לכך, אם מזג האוויר סוער מדובר בדרך נהדרת לנצל את המצב וליצור סיטואציות ביתיות אותן ניתן ללכוד בעדשת המצלמה, ובכך ליצור אלבום תמונות שמשקף את הדינאמיקה המשפחתית בצורה מרעננת רגע לפני הגעתו של הרך הנולד. לתכנן צילומי הריון בבית יכול להיות משימה לא פשוטה, ובדיוק בשביל זה החלטנו לרכז בעבורך את מיטב הטיפים, כך שתוכלי לנצל את החוויה הזו במלוא עוצמתה:

צילומים בתוך הבית

רגע לפני שמתחילים לצלם רצוי להקדיש זמן לצורך סידור וארגון של החדרים, תוך שימת דגש על הדגשה של אלמנטים שיכולים להוסיף באופן ממשי לצילום. כך לדוגמה, אם בחדר השינה שלכם יש נורות לד ניתן להשתמש בהם לצורך יצירה של צילום עם משחק עם אור וחושך, כמו גם דרך שימוש בגופי תאורה שנמצאים בסלון או בחדרים השונים. אם את מרגישה שהפריטים בבית משעממים מדי, ניתן בהחלט לצאת לפני למסע קניות קטן במסגרתו רצוי לקנות גופי תאורה כמו גם נרות אותם ניתן לשלב עם הצילומים, ובכך ליצור עניין. דרך מצוינת להכניס עומק ועניין לתמונות במרחב ביתי יכול להתבצע דרך שימוש בפריטי טקסטיל. שטיח עליו ניתן לשבת או להישכב לטובת הצילום כמו גם שימוש בווילונות לצורך משחק של הצללה ישדרג את הצילום פלאים.
אם יש מרפסת או גג בבית, נצלו את הזמן לפני הצילומים לטובת הוספה של פריטי טקסטיל כמו שמיכות או אפילו עציצים – מתוך מטרה כי הבית שלכם ישקף אתכם אך גם יגרום לצילום להיות בולט ומסקרן לעין. בעקבות נגיף הקורונה ניתן בהחלט לומר כי הפיג'מות קיבלו סוף סוף את הכבוד שמגיע להן. מאחר ואתם בכל זאת מצטלמים בבית, רצוי שלא ללבוש בגדים מפוארים מדי שלא מתאימים לקונספט הביתי אלא לבחור בפיג'מות נעימות ותואמות לך ולכל בני המשפחה.  מאחר ועדיין מדובר בבית, העדיפי לבנות מראש את הלוקים של הלבוש שצריכים להיות נוחים, נעימים ומחמיאים. תוכלי כמובן להשקיע בעיצוב השיער, האיפור והאקססוריז לגמרי בעצמך.

צילומים בפארק ליד הבית

גרים בסמוך לפארק או למרחב פתוח? נצלו את ההזדמנות לטובת ניצול המרחב הפתוח שמשתלב בצורה מושלמת עם הצילומים הביתיים שלכם. פארק ליד הבית מהווה דרך מצוינת לחסוך נסיעה ארוכה, ולהצטלם ממש בסמוך לבית או במרחק של כמה דקות נסיעה. עדיף לבצע סיור לוקיישנים לפני ולבחון מהם הספוטים הטובים ביותר לצילום, כאשר לפני הצילומים אל תשכחו להביא איתכם אקססוריז כמו לדוגמה שלט עם שם המשפחה אותו תוכלו לאחוז ביחד, דגלונים אותם ניתן להציב בין העצים וכן להביא את הכלב שלכם לטובת הצילום.

צילום בפארק שעשועים

פארק שעשועים מהווה לוקיישן נהדר לצילומים בקרבת הבית, הן בשל הצבעוניות של המתקנים עצמן והן בשל האפשרות להעסיק את הילדים הקטנים בזמן הצילומים. עדיף להגיע לגן המשחקים בשעות הבוקר ולא כאשר עמוס, וזאת בכדי שתוכלו לנצל את המרחב מבלי להפריע למרחב הציבורי.

 

לסיכום, במרחב הביתי ישנם לא מעט מלוקיישנים אותם ניתן לנצל לטובת יצירת אלבום תמונות מושלם. הפעילו דמיון ויצירתיות, תכננו מראש ובכך תוכלו להשיג את המטרה – חוויה וצילום מרגש, רגע לפני בואו של המצטרף החדש למשפחה.

נגישות