ארגון חתונה אונליין: לתכנן אירוע שלם מבלי לצאת מהבית!

ארגון חתונה אונליין

מה לימדה אותנו שנת הקורונה? האמת שלא מעט, ובין היתר שניתן לארגן חתונה גם בכמה ימים (באמת!), ובעיקר, שאפשר לארגן חתונה אונליין ומבלי לצאת מהבית. איך עושים את זה ועל מה חשוב לשים דגש? ריכזנו בעבורכם מידע חשוב בנושא. יאללה, בואו נתחיל!

אינטרנט מהיר, איכותי ויעיל – יאפשר לכם לתכנן את החתונה על הצד הטוב ביותר!

אין ספק שכדי לתכנן את החתונה אונליין, חשוב לוודא שהאינטרנט הביתי שלכם מספיק חזק ואיכותי (כי אף אחד לא רוצה שהרשת תתנתק באמצע שיחת היכרות מקוונת עם הרב המחתן). לכן, פה נעצור לציין כי ספק אינטרנט Itc הוא ספק אידיאלי, והוא מתאים גם ללקוחות פרטיים, זאת בשל העובדה שהוא מציע אינטרנט מהיר, לצד שירותים נוספים ומעולים.

פגישות עם הספקים: אפשר גם בזום

למרות שנהוג להיפגש עם הספקים ולקיים פגישות פרונטליות, תקופת הקורונה הוכיחה לנו שלא חייבים להיפגש כדי לחתום על חוזה או לשריין ספקים לחתונה. בתור התחלה, תוכלו להתרשם מעבודות הספקים באתרים וברשתות החברתיות, ולסגור פגישות אונליין עם הספקים שמעניינים אתכם. את הפגישות תקבעו באמצעות אפליקציית "זום", כך תוכלו לסגור את כל הפרטים הקטנים ולשריין את הספק ליום החתונה שלכם.

התנהלות מול הרבות או צוהר

יש לא מעט מדריכות כלה ורבנים שמוכנים לקיים את המפגשים דרך הזום, כך שאת הדרכת הכלה ניתן לבצע במפגש אחד או שני מפגשים אונליין, וכך גם את הפגישה הראשונית עם הרב. אם אתם מתחתנים דרך צהר, טוב לדעת שגם את הפגישות מולם ניתן לבצע באמצעות האינטרנט, כך שאין צורך להגיע אל משרדי צהר על מנת לפתוח תיק ולהתחיל בתהליך הרישום. אם אתם מתחתנים ישירות דרך הרבנות, כדאי לברר מול הסניף שדרכו אתם עתידים להירשם, אם הם מקיימים פגישות פרונטליות או שניתן להיפגש עמם באופן דיגיטלי. כך או כך, חשוב לוודא שיש לכם אינטרנט חזק ומהיר, כפי שמציע ספק  itc, על מנת לוודא שכל הפגישות יתקיימו על הצד הטוב ביותר, ללא ניתוקים או כשלים.

זוהרים לרחבה, אלמנטים דקורטיביים ושאר ירקות

אם לפני שנה, היינו מגיעים לכל החנויות בדרום תל אביב כדי לרכוש זוהרים לרחבה, קישוטים לקבלת הפנים או אפילו אקססוריז לכלה (כמו חלוק התארגנות וכו'), הרי שבשנה האחרונה נוכחנו לדעת שהכל ניתן לעשות באמצעות הרשת. אתרים כמו אלי אקספרס, איביי, SHEIN ואפילו אתרים ישראליים של ספקים מקומיים, מציעים שלל פריטים לחתונה במחירים זולים ועם משלוח עד לפתח הבית. אז למה צריך לצאת ולכתת רגליים? תוכלו להזמין הכל בלחיצת כפתור, ותוך השוואת מחירים פשוטה וקלה. היום זה ממש מקובל לקנות דברים לחתונה באינטרנט, וההיצע בהחלט רחב ומגוון.

טיפ: אם התכנון הוא חתונת DIY, טוב לדעת שכיום הרשת מוצפת בפריטים שתוכלו לרכוש, על מנת לעצב את החתונה שלכם באופן עצמאי (החל מפרחי משי במחירים זולים, ועד לעיצובים מובנים למרכז השולחן). ניתן לבצע רכישה דרך אתרים ייעודיים, וכמובן דרך קבוצות הפייסבוק השונות (מוצרי יד שנייה, או עיצובים קיימים שכלות שכבר התחתנו הכינו עבור יום החתונה שלהן).

גם שמלת כלה – אפשר אונליין!

זה אולי נשמע מעט מוזר, אבל בשנה האחרונה ישנה מגמת עלייה בכל הנוגע לרכישת שמלות כלה באינטרנט, כשהרכישה התבצעה גם דרך אתרים ייעודיים וגם דרך הרשתות החברתיות (למשל בקבוצות הפייסבוק השונות לארגון חתונה). אגב, טוב לדעת שגם את נעלי הכלה אפשר להזמין באינטרנט, ולו באמצעות סרגל מידות מקוון שיאפשר לכל אחת לדעת בדיוק מה המידה שלה.

הכל אפשרי

נכון, ארגון חתונה הוא אף פעם לא פשוט, אבל כיום בהחלט ניתן לארגן את רוב האירוע דרך האינטרנט, ולסנכרן בין לוח הזמנים הפרטי לבין לוח הזמנים לארגון האירוע, כך שתוכלו לצלוח את התהליך, גם אם אתם עובדים במשרה מלאה, גם אם אתם סטודנטים וגם אם אתם עסוקים באופן תמידי.

מזל טוב!

נגישות