כמה עולה לתפור שמלה בעצמכן? כדאי להתחיל בקטלוג הבדים של קדנה

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה מסקרנת בעולם האופנה – תפירה אישית של שמלות לאירועים, בהתאמה אישית ועם שימת דגש על בדים איכותיים שמאפשרים ליצור שמלה מרשימה במינימום מאמץ. למעשה, המגמה הזו מתרחשת על רקע של זינוק במחירי השמלות ועם הבנה של נשים רבות כי העלות הכספית הכרוכה ברכישה של שמלה ממעצב/ת היא לא גזרת גורל אלא ניתן בהחלט לחסוך בעלויות ע"י תפירה עצמאית. אם גם אתן מוזמנות בקרוב לאירוע או עתידות להיות המארחות של האירוע, זה הזמן להכיר את קטלוג הבדים של חנות הבדים קדנה, כל זאת מתוך מטרה לעצב ולתפור שמלת ערב מרשימה – ממש כאילו נלקחה משבוע האופנה.

קטלוג הבדים של קדנה – מחירים מצוינים  ושפע של בדים

המחיר של שמלת ערב נקבע בהתאם לסוג הבד וכן לכמות הבד אותו רוכשים דרך חנות מקצועית המתמחה בתחום הבדים. מאחר וישנם שפע של בדים לבחירה, רצוי לבחור בבד שמבוסס על בד הכותנה, וזאת בשל העובדה כי מדובר בבד איכותי אך גם פשוט יחסית לתפירה. אתר Cadenaמאפשר לבצע רכישה של בדים מצוינים לתפירה של שמלה, כאשר טווח המחירים באתר הוא נגיש ומאפשר לכל אחת ואחת ליצור את שמלת החלומות, מבלי להוציא אלפי שקלים. החדשות הטובות הן שאפשר לקבל את הבדים במשלוח מהיר עד הבית, כאשר ברכישה של מעל ל 300 ₪ המשלוח הוא בחינם. הצוות המקצועי של האתר זמין בעבורכן לכל אורך הדרך ומאפשר לכן גם לקבל דוגמיות של בדים ללא עלות, כל זאת מתוך מטרה לבצע בחירה נכונה שתניב בסופו של דבר שמלת ערב מרשימה שאותה עיצבן ותפרתן לגמרי בעצמכם. מעבר לבדים, צריך לקחת בחשבון כי ישנן עלויות נוספות כמו מכונת תפירה בעלות שמתחילה ב 500 ₪ ויכולה להגיע גם ל 2,000 ₪ בעבור מכונה חדשה, לצד ציוד נדרש כמו מספריים, חוטים ותבניות לגזרה בעלות של עשרות שקלים בודדים בלבד.

 

 

עלויות שמלת ערב – כך תוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר

בדיוק כמו שאפשר לחסוך בעלויות של תסרוקת לאירוע ולעצב אותה באופן עצמאי, כך גם ניתן ללא ניסיון קודם לעצב ולתפור שמלה מרשימה לאירוע.. כפי שציינו, טווח המחירים בין הבדים משתנה בהתאם לסוג הבד, איכות, כמות וכן הגזרה של השמלה. לרוב, מדובר בטווח מחירים שמתחיל ב 50 ₪ בעבור מטר לבד כותנה ויכול להגיע גם ל 120 ₪ וצפונה, תלוי מהיכן אתן רוכשות את הבדים. חנות קנדה הנחשבת לאחת מחנויות הבדים המובילה בישראל מציעה תמהיל רכישה אידיאלי הכולל מחירים נוחים לכל כיס וכן ליווי אישי לכל אורך הדרך, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי ההשקעה הכספית תהיה לא רק משתלמת אלא גם בעלת השפעה לטווח הרחוק, כחלק מהיכולת למכור את השמלה בעתיד ובהתאם לכך להחזיר את ההשקעה הכספית. היכולת לבצע את הרכישה דרך האתר ועם שימת דגש על רכישה של בדים איכותיים היא זו שהופכת את התהליך של תפירת שמלה לאירועים לקלה, חסכונית ומשתלמת יותר מאי פעם.

עיצוב שמלה לאירוע – גם כאשר מדובר באירוע החשוב ביותר של החיים

כאשר אנו מתייחסים לנושא של עיצוב שמלה והעלויות של הבדים, לא ניתן להתעלם מהמגמה שבמסגרתה יותר ויותר כלות בוחרות לרכוש בדים באופן עצמאי ולתפור את השמלה אצל תופרת מקצועית. מדובר בהזדמנות מעולה בעבור נשים שאין להן ניסיון קודם בתחום התפירה או נמצאות בלוח זמנים צפוף ליצור שמלה מרשימה, בעלות כספית שמגלמת יכולת לעצב לא רק שמלה אחת אלא אפילו שתיים – במחיר מצוין שנע בין 600 ₪ ועד 3,000 ₪, בהתאם כאמור לסוג הבד והאיכות שלו. על כן, ניתן לבצע את הרכישה של הבדים דרך החנות הן לטובת תפירה עצמאית והן לטובת יצירת עיצוב מנצח אצל תופרת או ע"י תפירה המתבצעת באופן עצמאי.

לסיכום,

רכישה של בדים בעלות כספית אטרקטיבית דרך האתר של חנות קדנה מהווה הזדמנות מעולה ליצור תמהיל חסכוני מבחינת המחיר אבל גם מבחינת העיצוב שהוא לגמרי שלכן. הצוות המקצועי של האתר זמין בעבורכן לכל אורך הדרך, לטובת רכישה מוצלחת המותאמת בדיוק לתקציב שלכם.

נגישות