תסרוקות לאירועים: כך תעשי את זה בעצמך כמו מקצוענית

עם קצת רצון ויכולת כל אחת יכולה לסדר לעצמה תסרוקת מרשימה לאירוע. אם בדיוק את מוזמנת לאירוע ורוצה לחסוך כסף, זה הזמן להכיר את הטכניקות הטובות ביותר לצורך DIY תסרוקות לאירועים.

תסרוקת לאירועים: כך תוכלי לארגן לעצמך תסרוקת מרשימה במינימום מאמץ

הרשתות החברתיות חוללו שינוי משמעותי בכל הקשור להרגלי הצריכה אך גם הפנאי של כל אחד ואחת מאיתנו. למעשה, כיום דרך הפלטפורמות החברתיות כמו גם אתרי אינטרנט מתמחים ניתן לקבל מידע בכל נושא, כולל תסרוקות לאירועים. כפי שכל אישה יודעת, הוצאה על תסרוקת במספרה יכולה להגיע בקלות למאות שקלים, סכום לא מבוטל אותו ניתן להשקיע במתנה או בדברים אחרים. שימי לב כי גם את יכולה לעשות בעצמך תסרוקת, כאשר הדגש שצריך להנחות אותך הוא קודם כל רכישה של ציוד איכותי אשר באמצעותו תוכלי לבצע שלל תסרוקות, בדקות ספורות. כך לדוגמה, עם מחליק שיער איכותי ניתן להחליק את השיער ולצאת לאירוע כאילו עברת פן במספרה, רק בלי ההוצאה הכספית. מומלץ לבחון לפני הרכישה סקירות של מחליק שיער באתר מיי ליסט, בכדי שתוכלי לבצע רכישה משתלמת של מחליק שיער איכותי  ובעל המלצות, מצד נשים שניסו והצליחו לעשות ביחד איתו תסרוקות שונות לאירועים.

תסרוקות לאירועים כך תעשי את זה בעצמך כמו מקצוענית

תרגול, תרגול, תרגול

בכדי לעשות בעצמך תסרוקת כמו מקצוענית, רצוי לתרגל בבית מספר סגנונות כשבוע עד שבועיים לפני האירוע. דרך צפייה במדריכים ביוטיוב לדוגמה ניתן לקבל השראה ובהתאם לכך לעשות בעצמך את התסרוקת, כאשר תוך כדי ההדרכה ניתן גם לקרוא תגובות ובהתאם לכך לשפר את היכולת האישית. גם אם את חסרת ניסיון לחלוטין בתחום, זכרי כי בסופו של דבר תרגול של תסרוקות קלות שאפשר לעשות בבית בתור התחלה יכול לתת לך את הביטחון ובהתאם לכך גם ליצור לוק מושלם לאירוע אותו עשית לגמרי בעצמך. כדאי לקרוא על טעויות נפוצות בסידור שיער כדי להימנע מהן וליהנות מלוק מושלם.

קבלת עזרה מחברות

דרך מצוינת לשכלל את היכולת היא דרך קבלת סיוע דרך חברות. אם יש לך חברות שכבר ניסו בעצמן תסרוקות שהן ראו ברשת או אצל אחת הכוכבות, תוכלי לקבל מהן טיפים ואף עזרה בזמן אמת. כאמור, חלק משמעותי מתהליך של בניית תסרוקת טמון גם במיומנות (אותה ניתן לרכוש עם הזמן) כמו גם רכישה של ציוד איכותי כמו מחליק, מסלסל שיער וכן מוצרי שיער שישמרו על המראה הסופי. לפני שאת ממהרת לרכוש, בדקי המלצות כמו גם תבחני לגבי מבצעים אשר יכולים להוזיל לך את סל הקנייה בעשרות אחוזים.

לסיכום, אם האירוע מתקרב ואת מעוניינת לחסוך כסף אבל לא במראה, כל שעלייך לעשות הוא לבחון מדריכים ברשת כמו גם להשתמש בציוד שיער איכותי – לצורך הגשמת המראה הסופי אותו עשית לגמרי בכוחות עצמך, מבלי שניתן יהיה להבחין בכך. תתרגלי סגנונות שונים, ותראי תוצאות.

נגישות