השכרת רכב לחתונה

נכון, סביב החתונה יש כל כך הרבה סידורים וארגונים, שלפעמים אנחנו שוכחים את הדברים הקטנים, שהם חשובים לא פחות, כמו קישוט הרכב. בעבר, קישוט הרכבים נעשה בכמה דרכים עיקריות, ואילו בשנים האחרונות ניתן לראות עוד שלל רעיונות לעיצוב רכבים לחתונה. רגע לפני שתרכשו סרטים צבעוניים – יש פה כמה רעיונות שכדאי לקחת בחשבון.

רכב פרטי או רכב שכור

ראשית נציין שאם בחרתם באפשרות של השכרת רכב לחתונה, יכול מאוד להיות שתוכלו לקבל את הרכב כשהוא כבר מקושט (תלוי מאיפה בחרתם לשכור). גם אם לא, כדאי לברר מבעוד מועד אם ניתן לקשט את הרכב ואף רצוי לציין זאת במעמד חתימת החוזה.

פה נעצור לציין שניתן לשכור מעצבת שתעצב בעבורכם את הרכב, או לחלופין תוכלו לעשות זאת לגמרי בעצמכם. חשוב להבין שזה לא רק עניין של צילומי חתן כלה לצד הרכב, אלא שיש פה גם שיקול כלכלי.

JUST MARRIED

לא מעט זוגות בוחרים לציין את המילים הללו על גבי הרכב כשניתן לעשות זאת בכמה דרכים, כמו מדבקות רכב, טושים ייעודיים לכתיבה על החלונות (ניתן לרכישה דרך אלי אקספרס) ודגלונים שמרכיבים את המשפט הנ"ל. אגב, אופציה נוספת היא לציין על גבי הרכב את תאריך החתונה.

קופסאות פח מרשרשות

זה אולי קצת ארכאי, אבל אין ספק שזה אחד הקישוטים העל זמניים של רכבי החתונה, כשכיום, במקום לאסוף קופסאות שימורים ולהכין את העיצוב, ניתן לרכוש קופסאות פח מעוצבות ומוכנות, כך שכל מה שנותר לכם לעשות, זה רק לתלות אותן במקומן. כמובן שאם אתם בעניין של חתונת DIY, אז בהחלט תוכלו להכין בעצמכם את הקופסאות הללו, ואף לעצב אותן כיד הדמיון.

השכרת רכב לחתונה

פונפונים, כדורי נייר, סרטים ועוד

דרך נהדרת לקשט את הרכב היא באמצעות עזרים שונים כמו סרטי סאטן, כדורי נייר לבנים או בהירים ופונפונים, כשכמובן כדאי להתאים את עיצוב הרכב לקונספט של החתונה. את החומרים הללו תוכלו לרכוש בחנויות היצירה השונות, או לחלופין להזמין אונליין. אם אתם מתכננים להזמין מאלי אקספרס – רצוי להקדים ולהזמין את האלמנטים כחודשיים לפני האירוע. לא הספקתם? לא נורא – בקבוצות הפייסבוק שעוסקות בעולם החתונות, יש לא מעט זוגות שהתחתנו ומעוניינים למכרו או למסור את הקישוטים שלהם, וזה בהחלט יכול להיות פתרון מעולה בעבורכם.

ומה לגבי פרחים?

הו, פרחים זה נפלא! זה רומנטי, מיוחד ובעיקר מצטלם באופן מושלם. מה שכן, אם אתם מתכננים לעצב בעצמכם את הרכב, מוטב שתעשו זאת באותו היום, משום שעבודה עם פרחים חיים היא מעט מורכבת. אם אתם רוצים לעצב את הרכב עם פרחים כמה ימים קודם לכן – עדיף להשתמש בפרחי משי.

 

בין אם תבחרו לעצב את הרכב לבד ובין אם לא, מה שחשוב הוא שתיהנו מיום החתונה שלכם, כי זו מזכרת נהדרת לכל החיים.

מזל טוב!