צילומים לחתונה: כל הסיבות להצטלם יחד עם הכלב שלכם

הכלב הוא החבר הכי טוב ונאמן שלנו והוא מהווה חלק בלתי נפרד מהמשפחה. אז למה לא לצרף אותו לצילומים לחתונה, ובכך ליצור זיכרונות משותפים ונוגעים ללב? כל הסיבות למה להזמין את הכלב שלכם לצילומים – בסקירה הבאה.

מתכננים להפיק את צילומי החתונה? אל תשכחו את החבר הכי טוב שלכם

זה לא סוד שאצל רבים מבעלי הכלבים, הכלב הוא החבר הכי טוב ומהווה חלק משמעותי ובלתי נפרד מהמרקם המשפחתי. למעשה, לכלבים יש את היכולת ליצור חיבורים בתוך המשפחה ואף להיות ציר מרכזי, ועל כן אם אתם בדיוק מתכננים את צילומי החתונה שלכם, אין ספק כי אורח כבוד הוא הכלב שלכם. למרות החשש מההשתלבות של הכלב בצילומים, אנחנו כאן בכדי להרגיע כי עם אילוף נכון והבנה כי מדובר במעמד שמרגש גם בעבורו (הרי כולנו יודעים שהכלבים מרגישים אותנו גם מבלי שנצטרך לדבר) ולכן דרך צירוף שלו ליום הצילומים תוכלו להעניק לו את ההזדמנות לקחת חלק, ובכך ליצור זיכרונות משותפים ומרגשים במיוחד. בכדי לכבד את המעמד, ניתן בהחלט להזמין דרך unimal מגוון אביזרים כמו פפיון ורצועה חגיגיים, ובהתאם לכך ליצור תמונות שיגרפו לא רק התרגשות מצד הנוכחים אלא גם המון מחמאות.

יצירתיות היא שם המשחק

כפי שכולנו יודעים, צילומי חתונה הפכו עם הזמן לזהים כמעט האחד לשני ולכן זוגות רבים מתלבטים בשאלה איך לשדרג אותם. דרך מצוינת לעשות זאת היא באמצעות צירוף הכלב, כחלק בלתי נפרד מהמשפחה אך גם בתור מוקד חזותי יפהפייה שמעניק לתמונות שלכם נופך אישי, מקורי ויצירתי במיוחד. החיוך של הכלב שלכם ביחד איתכם שווה הרבה יותר מהצילום עצמו, ועל כן ניתן בהחלט להיעזר בהולך על ארבע לצורך יצירת אטרקציה מרגשת וחמודה במיוחד בדמות הכלב שלכם.

צילומים לחתונה כל הסיבות להצטלם יחד עם הכלב שלכם

יצירת חוויות משותפות

סיבה נוספת וטובה להצטרפות של הכלב לצילומים היא החוויה המשותפת אותה ניתן ליצור בזכות הצילומים. הגיבוש הזוגי המתבצע לצד הכלב לא רק יחזק את הקשר ביניכם אלא גם מאפשר ליצור זיכרונות בלתי נשכים אותם תוכלו לקבל כמזכרת מהודרת ומרגשת במיוחד. במקום לצלם את הכלב ביחד איתכם במכשיר הסלולר, תוכלו להיעזר בשירותו של צלם מקצועי אשר יספק לכם תמונות מחמיאות המציגות אתכם אך גם את החבר הכי נאמן.

ביום החתונה עצמו תוכלו גם לקחת אתכם את החבר הנאמן, אך קחו בחשבון שהרעש וההמולה עלולים להבהיל ולהלחיץ אותו. מומלץ למצוא לו סידור ליום החתונה, ועדיף כמובן לבקש מאדם שלא אמור להיות אורח בחתונה ולשלם לו על אותו היום.

לסיכום, ישנן רק סיבות טובות לצרף את הכלב לצילומים. אולם, מומלץ להתכונן מראש באמצעות רכישה של אביזרים כמו גם להתייעץ עם מאלף (בייחוד אם מדובר בגור) מתוך מטרה להרגיע את הכלב ולאפשר לו ולכם לקבל את החוויה של הצילומים בצורה רגועה ונעימה. והכי חשוב – קחו את הצילומים בקלילות, מדובר רק ביום אחד בשנה ועל כן שחרור וחיוכים אותם תקבלו בזכות הנוכחות שלו יהיו שווים לכם לא מעט.

נגישות