להחזיר את הבלורית: כך תטפלו בהתקרחות לפני החתונה

גברים רבים סובלים מבעיה של התקרחות. אם גם אתה סובל מהבעיה ועתיד להתחתן בקרוב, זה הזמן להכיר את הטיפולים המתקדמים אשר באמצעותם תוכל לטפל בהתקרחות באופן יעיל – כך שתוכל להיראות במיטבך ביום החשוב ביותר של חייך. מוכן? הגיע הזמן להתחיל לעבוד.

התקרחות: תופעה נפוצה וברת טיפול

בדרך כלל, כאשר מתרחשת תופעה של התקרחות גברים נוהגים להתחלק לשתי קבוצות: קבוצה אחת שלא מוותרת ומנסה לבדוק מהם הטיפולים המתקדמים ביותר לצורך עיכוב נשירת השיער, ומאידך קבוצה שנייה שמעדיפה לקבל את המצב כפי שהוא, כחלק מ"גזרת גורל". אם אתם חלק מהקבוצה השנייה, חשוב שתדעו כי כיום ניתן ואף רצוי לטפל בהתקרחות עוד בשלבים הראשונים שלה, בייחוד אם אתם עתידים להתחתן בקרוב ורוצים להגיע במיטבכם. זה הזמן להסביר כי נטייה להתקרחות היא גנטית וכן גורמים הורמונאליים. למרות שאין נוסחת קסם, ניתן בהחלט להיעזר במספר דרכים לצורך התמודדות עם התקרחות, כפי שנציג כעת במדריך מיוחד לחתן המיועד (קרי, אתה!):

טיפול מזורתפיה

ראשית, נציין כי טיפולי מזותרפיה בשיטה מתקדמת מתבצעים באמצעות מכשור ייחודי מהווים דרך מצוינת ובעלת תוצאות מצוינות להתמודדות עם התקרחות. במסגרת הטיפול, בודקים את מצב הקרקפת ובהתאם לכך מבצעים טיפול ממוקד דרך שימוש בהחדרה של חלבונים באמצעות מיקרו מחטים אל תוך הקרקפת, לצורך תיקון של רקמות פגומות, ובהתאם לכך עידוד של יצירת רקמות חדשות אשר מעודדות את צמיחת השיער המחודשת. לטיפול אין תופעות לוואי,  והוא נחשב לטיפול בטיחותי ובעל שיעורי הצלחה גבוהים במיוחד.

להחזיר את הבלורית כך תטפלו בהתקרחות לפני החתונה

תרופות ייעודיות לנשירה

התרופה שנמצאה כיעילה ביותר לתופעה של נשירה היא פינסטריד, כאשר מחקרים שנערכו מצאו כי התרופה מובילה לעלייה בקצב צמיחת השיער בשיעור הצלחה של בין 65%-70%. את התרופה ניתן לקבל במרשם רופא, אולם חשוב לציין כי לשימוש בתרופות יש תופעות לוואי כמו ירידה בחשק המיני, ולכן יש לקחת זאת בחשבון. נוסף לכך, התרופה מתחילה להיות יעילה רק כחצי שנה לאחר השימוש הראשוני, ולפיכך יש להיערך לכך לפני החתונה ולא לחכות לרגע האחרון.

השתלת שיער

טכניקה של השתלת שיער נחשבת לטכניקה מתקדמת ויעילה לצורך אובדן שיער והתקרחות אצל גברים. למרות שמדובר בהוצאה לא קטנה, התוצאות מצוינות – מעל ל 95% הצלחה. בשנים האחרונות פותחו טכניקות חדשניות אשר במסגרתן משתילים את זקיקי השיער באופן מדויק, מבלי שניתן יהיה להבחין כי בוצע הליך כזה. טורקיה נחשבת למעצמה בתחום, ומאפשרת לגברים (וגם לנשים) לעבור את התהליך בשלושה עד חמישה ימים, כאשר מיד לאחר מכן ניתן לחזור לשגרה. רצוי לבצע את ההליך לפחות כשנה לפני החתונה, לצורך קבלת תוצאות מיטביות. בתקופת הקורונה טורקיה לא הייתה זמינה למטופלים הישראלים, ולכן הביקוש לטיפול דומה בארץ עלה משמעותית. חשוב לוודא שבוחרים במרפאה מוסמכת ומקצועית בלבד לקבלת תוצאות טובות.

לסיכום, התמודדות עם התקרחות יכולה להתבצע באמצעות טיפולים מתקדמים המאפשרים לכל גבר להגביר את הביטחון העצמי, ולהגיע לחתונה בשיאו.

נגישות