עסקים לאירועים: שווה לכם לפתוח אפשרויות גביה בהוראות קבע

אם יש לכם עסק לאירועים, אתם בטח כבר מכירים מה מאפיין את רוב הלקוחות. הם נרגשים ובו זמנית עמוסים בשלל משימות. הם רוצים מענה מושלם ושירות אדיב, והם בעיקר רוצים לסמן וי נוסף על עוד משימה. מכאן שאם אתם בעלי העסק מבקשים גם לבוא לקראת הלקוחות, טוב לדעת שהדרך היעילה ביותר היא להיעזר בהוראת קבע. אם כן כיצד זה עובד, מדוע זו בחירה מדהימה ומה נדרש מכם בעלי העסק כדי ליישם זאת? כל התשובות מחכות לכם כאן!

כל הסיבות להיעזר בהוראת קבע

כעסק שמתעסק עם לקוחות שנדרשים לשלם סכומים גבוהים, בהחלט יש טעם להציע ללקוחות להיעזר בהוראת קבע. עדיין לא משוכנעים? אספנו עבורכם מגוון סיבות מובילות, כך שתוכלו לקבל החלטה יותר מושכלת. ובכן באמצעות הוראת קבע אפשר לחייב את הלקוח ובו זמנית לזכות את החשבון. מדובר בשלל אפשרויות גביה בהוראות קבע (ניתן לגבות מכרטיסי אשראי וניתן לבצע הוראת קבע בנקאית). אין צורך להשקיע בחישובים, וזאת כי נעזרים באמצעים אוטומטים שבין היתר מחשבים הצמדה למדד מחירים ולמט"ח. זוכים לעקוב בקלות אחר תשלומים וחובות, כך שאין דבר כזה חוסר תשומת לב לחוב קיים, אתם שולטים על החיובים.

אינטרס נקי גם של הלקוחות

מעבר לעובדה שהוראת קבע משרתת אותכם בעלי העסק בצורה אידאלית, אין להתעלם מהעובדה שגם לקוחות רבים מעדיפים לנצל אופציה זו, וזהו כמובן יתרון שמשחק לטובתכם. שנרחיב? ובכן הוראת קבע מאפשרת ללקוח לחסוך עמלות (אין עמלת בנק). זוכים לשלם מבלי לנצל את מסגרת האשראי, מבלי שיצטרכו בכול פעם מחדש לטפל בהעברת התשלום, ואף הלקוחות מרגישים שהגיעו לבית עסק מקצועי, כזה שמודע לנפלאות הקידמה ומנצל אותן לטובת שיפור השירות.

 

 

יתרונות המערכת מבית אייקאונט

גם אתם השתכנעתם שמוטב עבורכם ועבור הלקוחות להיעזר בשירותי הוראת קבע? מוזמנים להכיר מדוע מוטב להתמקד במערכת הגבייה מבית iCount. ובכן מערכת מבית iCount מחזיקה בשורה מקיפה של יכולות. כולל חיוב חוזר אוטומטי של חיובים שנכשלו, הצמדה של גובה החיוב למט"ח/למדד, הפקת דו"חות יומיים שמסייעים ללמוד מהו מצב הגבייה, הלקוחות זוכים להירשם לבד (פעולה שמעניקה תחושת ביטחון ושמורידה מכם בעלי העסק עומס), ואף כמובן שניתן לבחור בין הוראת קבע באשראי לבין הוראת קבע בנקאית. מהם ההבדלים? ובכן הוראת קבע דרך הבנק מציעה עמלה יותר זולה, אך הוראת קבע באשראי מונעת שלל מהליכים בירוקרטים ומאפשרת להתחיל לעבוד במידי – מדובר בפעולה של שגר ושכח.

נפלאות האוטומציה!

לצד כל היתרונות שציינו, יש להבין שהיתרון הגדול ביותר נוגע לאוטומציה – היכולת להפוך את הליך הגבייה לאוטומטי. באופן שכזה שני הצדדים מרוויחים, אתם והלקוחות. מדוע? ראשית כי אף אחד אינו אוהב עודף תזכורות ועודף משימות. שנית, הפעולה האוטומטית מסייעת לדעת שגם התשלומים מתבצעים בזמן, שגם אין צורך להתעסק בכך, ושגם אם יש בעיה כזו או אחרת יודעים עליה ברגע האמת, וזאת מבלי שתידרשו לעשות דבר.

רווח כפול

לסיכום נציין שבעידן שבן ניתן להספיק יותר בפחות זמן, אין לסמוך על הלקוח שיזכור לבצע העברה נחוצה, ועל כן אוטומציה כה רצויה. הוראת קבע תסייע לא רק לכם, אלא גם ללקוחות, כך שהרווח כפול. מבקשים לצאת לדרך? הפעולה פשוטה ומהירה, היעזרו באתר iCount!

נגישות