פינת עישון בחתונה: כך תהפכו אותה לפינה החמה של האירוע!

פינת עישון בחתונה

אם אתם זוג חובב קנאביס, כזה שמסיים את היום עם ג'וינט מפנק, שאוהב להכין מדי פעם בראוניז מלא קנאביס ולחלק לחברים באירועים חברתיים ואקססוריז של עישון מדבר אליכם, אין ספק שאתם חייבים לתת לזה ביטוי בחתונה שלכם. למען האמת, אם אתם זוג מעשן וחובב קנאביס, כנראה שגם החברים שלכם ובעיקר הסביבה הקרובה שכמובן תזמינו לאירוע, הם כאלה אנשים בעצמם. לכן, אתם לגמרי יכולים לפרגן להם כשהם מגיעים לשמוח אתכם ולארגן להם פינת עישון מדוגמת ומיוחדת שיכולה להיות הדבר הכי חם, ייחודי ומגניב בחתונה שלכם. אם זה נשמע לכם מעניין ואתם רוצים לעשות את זה, הנה כמה רעיונות שאולי יתנו לכם השראה.

מוצרים לנוחות המעשנים

חשוב לזכור תמיד שבמהלך החתונה, ככל שהזמן עובר, כך האורחים שחוגגים נעשים מעורפלים יותר ויתקשו בפעולות מסובכות. זה יכול להיות ממש מעצבן עבור צרכני הקנאביס שיתקשו במצב הזה לגלגל את הג'וינט שלהם, במיוחד כאשר אין להם את האקססוריז הנחוצים כדי לעשות זאת בצורה נוחה ופשוטה. לכן, אם תדאגו להם בעצמכם לדברים האלה, אין ספק שהם ישמחו מאד. באתר גוד סטאף למשל, תוכלו להזמין בזול מוצרים רבים, החל מקערות מיוחדות לקססה, דרך גריינדרים שיאפשרו להכין אותה מראש, ניירות גלגול באורכים שונים, פילטרים וקונוסים מוכנים. למוצרים נוספים באתר good stuff שווה בהחלט להיכנס ולהזמין מראש את כל הדברים הללו שיהפכו את פינת העישון למדוגמת ומדליקה במיוחד.

וופורייזרים

עוד דבר שמאפיין את החתונות הוא עשן באוויר שלא ממש מתפזר באף שלב וזה דבר שיכול להעיק על רבים, אפילו על המעשנים הכבדים שמורגלים בעניין הזה. לכן, תוכלו לאפשר לאורחים חובבי הקנאביס שלכם הפוגה קלה מהעשן ולפזר כמה וופורייזרים בנקודות שונות באירוע. הוופורייזרים, אם אתם עדיין לא מכירים אותם, הם מכשירים המאדים את פרחי הקנאביס בטמפרטורה גבוהה ומאפשרים להנות מהחומרים הפעילים של הצמח ללא שאיפת עשן חונק ורעיל אלא רק על ידי שאיפת אדים.

אל תשכחו את הנוחות

זכרו שהקנאביס מטבעו גורם למי שמשתמש בו להירגע ואפילו להתעייף ולכן שווה בהחלט לדאוג שפינת העישון תהיה נוחה במיוחד. שווה לארגן במקום האירוע מראש ספות וכורסאות נוחות שיאפשרו לאנשים לשבת ולהירגע ואפילו לשכב במידת הצורך ואפשר בהחלט גם לפזר פופים נחמדים.

מתנות בנושא קנאביס

נכון שנהיה טרנד נחמד כזה שזוגות מעניקים מתנות קטנות לאורחים? ובכן, אם אתם חובבי קנאביס וגם האורחים שלכם הם כאלה, תוכלו בהחלט להעניק להם מתנות קשורות. כך למשל אפשר לשים פרח קנאביס קטן בשקית לכל אורח או לאורחים נבחרים, להעניק לאורחים גריידרים או ניירות גלגול ממותגים עם השמות שלכם והתאריך של החתונה או להיפרד מהם עם עוגת חשיש ארוזה שיכולו להתפנק איתה בבית.

הרבה מים

מה עוד עושה קנאביס? מצמיא כמובן וכדי שהאורחים שפחות מורגלים לא יחושו לא בטוב חלילה, רצוי לדאוג מראש שיהיו ברמנים שיסתובבו גם עם בקבוקי מים ולא רק עם אלכוהול וצ'ייסרים. כמו כן שווה בהחלט למנות אדם אחראי שיצרוך פחות אלכוהול וקנאביס וידאג לשאר האורחים ויכול לשים לב אם מישהו חלילה מרגיש לא טוב באופן קיצוני ויש לטפל בו.

לסיכום

בשורה התחתונה, אם אתם חובבי קנאביס, בהחלט שווה לתת לזה את הביטוי המתאים בחתונה שלכם. השקיעו בעמד העישון ופנקו את האורחים ותהיו בטוחים שאין סיכוי שהם ישכחו את החתונה המיוחדת והירוקה שלכם.

נגישות