רוצים להשיג חיוך מושלם לקראת החתונה? כדאי שתעברו למברשת שיניים חשמלית

קונספציות והשערות רבות סובבות סביב נושא הצחצוח והיגיינת הפה ונדמה שיש מחלוקות רבות בנושא מבחינת השימוש במי פה ובמשחות מלבינות לדוגמא.

חילוקי דעות רבים בתחום היגיינת הפה אך ברור לכול, ועל כך יש הסכמה גורפת, מברשת שיניים חשמלית תסייע בניקוי הפה בצורה טובה יותר ובעצם היא יעילה הרבה יותר.

מברשת שיניים חשמלית טובה ויעילה יותר

בין אם אתם רוצים את החיוך המושלם לחתונה שלכם, ובין אם מדובר במשאלת לב לחיוך מושלם באופן יומיומי, מברשת שיניים חשמלית היא הכלי אשר ישיג לכם זאת. מחקרים רבים, ורופאי שיניים רבים בכול רחבי העולם, גורסים כי מברשת שיניים חשמלית טובה הרבה יותר לשמירה על היגיינת הפה וצחצוח נכון. למברשת החשמלית יתרונות רבים ומגוונים אשר מביאים אותה לכדי כך.

שמירה על עוצמת הצחצוח

אחד החטאים הבולטים של אנשים בצחצוח במברשת שיניים ידנית הוא עוצמת הצחצוח. צחצוח חזק מדי גורם באופן ישיר לבעיות חניכיים כדוגמת נסיגתם מה שיכול לגרום לבעיות מורכבות אף יותר בשיניו של המצחצח החזק. מברשת השיניים החשמלית מספקת צחצוח איכותי בלי להפעיל מאמץ יתר ומצליחה לשמור על עוצמת צחצוח שלא פוגעת בשיניים אלא רק מנקה בצורה איכותית אותן.

 

וידוא משך צחצוח כנדרש

יתרון נוסף של מברשת השיניים החשמלית הוא הטיימר אשר ברוב המוחלט של מברשות השיניים מגיע מובנה עם המברשת. לאחר 2 דקות צחצוח מאותת המברשת למצחצח שעבר הזמן הנדרש לצחצוח. לאור העובדה כי אנשים רבים מצחצחים זמן מועט מהנדרש, בסביבות חצי דקה ועד דקה אחת בלבד, לא כול השיניים מקבלות את תשומת הלב הנדרשת להן והצחצוח לא מספיק איכותי כאשר הוא קצר מדי.

שיפורים והתאמות

אין ספק שעולם המברשות הידניות רחב ומגוון מאוד ונכנסים עיצובים חדשים ושינויים באופן סידור השערות כול הזמן. בדומה לכך, עולם המברשות החשמליות משתפר ללא הכר כל הזמן, אך השיפור בעולם זה משפיע הרבה יותר ופותח אפשרויות יעילות עבור המצחצחים. כיום השיפורים מאפשרים לקבל חווית צחצוח נעימה יותר, אך גם בריאה הרבה יותר לשיניים ולחניכיים. תוכלו למצוא שיפורים כדוגמת:

  1. טיימר – טיימר מובנה במברשת אשר מתריע כול חצי דקה וגם לאחר 2 דקות שלמות על מנת לאותת על מעבר זמן וסיום זמן הצחצוח הנדרש.
  2. חיישני לחץ – מאפשרים לקבל תמונה אודות לחץ ועוצמת הצחצוח, יודעים לחוש את העוצמה ולאותת כאשר היא עוברת את הנדרש ובעצם הצחצוח עובר לצחצוח שגורם נזק.
  3. צפצופים ורעשים – מכיוון שהמברשת חשמלית היא יכולה להפעיל כול מיני רעשים ומוזיקה אשר נחמדים מאוד לילדים ומדרבנים אותם לצחצח (מכיוון החוויה כיפית להם), אך גם להתריע מפני כול מיני דברים שהמברשת יודעת לחוש ולמדוד.

שימוש נכון – שימוש בריא

אין ספק שמברשת השיניים החשמלית תורמת לצחצוח שיניים בריא ונכון יותר לשיניים ולחניכיים, ולחלל הפה כולו, אך גם במרשת שיניים חשמלית שימוש לא נכון יכול לגרום לצחצוח לא בריא ולהשגת התוצאה ההפוכה שהיא צחצוח מזיק ולא בריא. על כן, מומלץ להתייעץ עם רופא השיניים מה היא המברשת הנכונה עבורכם, אך גם כיצד להשתמש בה בצורה נכונה.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בחיוך מושלם ונקי, אתם זקוקים למברשת שיניים חשמלית ומוטב המוקדם על המאוחר. היכולות והשיפורים שמוכנסים בה ממש כול הזמן מאפשרים לקבל את החיוך שתמיד חלמתם עליו, בלי הרבה מאמץ ועם חווית צחצוח כיפית ופשוטה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות