הכי רומנטי, הכי בסטייל: איך מעצבים חתונה אינטימית?

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר זוגות בוחרים לערוך חתונה אינטימית המיועדת לבני משפחה וחברים קרובים בלבד, בין אם כאן בישראל או מעבר לים. למעשה, לעיצוב של האירוע יש השפעה משמעותית על התחושה שלכם ושל האורחים, כאשר בסקירה זו נציג בפניכם את כל הטיפים החשובים ביותר לטובת עיצוב של חתונה רומנטית ובסטייל המייצגת אתכם ברמה הגבוהה ביותר. אז קדימה, מוכנים? בואו נתחיל!

סידור ועיצוב של כסאות בר לקבלת פנים

הרושם הראשוני שהאורחים שלכם מקבלים בעת הכניסה לאירוע מתבצע באזור קבלת הפנים. בשל כך,  חשוב לקחת בחשבון את הנושא והעיצוב הכללי של קבלת הפנים, וזאת באמצעות סידור ושדרוג העיצוב באמצעות הזמנה של כסאות בר מעוצבים. בתהליך הבחירה, מומלץ לבחור בכיסאות בר המשלימים את העיצוב ויוצרים מראה מגובש, כך שאם למשל אתם מתכננים להתחתן באוויר הפתוח ובאווירה כפרית, כסאות בר מעץ מלא יתאימו באופן מושלם. כמו כן, חשוב לוודא כי הכיסאות נוחים גם מבחינת הרוחב וגם מבחינת הגובה. על ידי שימת לב לפרטים כמו אלו, תוכלו ליצור אזור קבלת פנים יפהפה ופונקציונלי התורם לאווירה הכללית.

התאמה אישית

חתונה אינטימית מהווה ההזדמנות נהדרת להוסיף נגיעות אישיות המשקפות את האישיות והסגנון שלכם כזוג. על כן, מומלץ לשלב בתהליך העיצוב אלמנטים אישיים, כמו למשל עמדת צ'קים עם תמונות שלכם מכל הזמנים, מתנות ממותגות לאורחים וכן הקפדה על עיצוב אחיד המשרת את הטעם האסתטי שלכם. בנוסף, בשביל להכניס את האורחים לאווירה וליצור אלמנט בלתי נשכח, השקיעו בעיצוב של הזמנה לחתונה שתגיע לידי ביטוי גם בעיצוב הכללי של המקום, לטובת התאמה אישית ומגובשת.

התמקדו בחוויית האורח

בחתונה אינטימית יש לכם הזדמנות להתמקד בחוויה של האורחים, לטובת הפקה של אירוע בלתי נשכח. על מנת להכניס את האורחים לאווירה, אפשר לנצל את התקציב לטובת הצבה של עמדת לשזירת פרחים בסגנון DIY, מיתוג של  בקבוקי יין יצירה של אזורי ישיבה עם מניפות (במידה ומדובר בחתונת קיץ) עם מיתוג אישי שלכם. התמקדות בחוויה שלהם מבחינה חזותית היא בעלת השפעה חיובית גם על רמת שביעות הרצון שלהם, וגם על היכולת שלכם כזוג לנצל את המאורע החגיגי לטובת הדגשת הטעם האסתטי.

 

 

סידור פרחים

סידור פרחים לחתונה הפך לאחד מהטרנדים החמים בתחום של עיצוב חתונות, ובוודאי חתונות אינטימיות. באמצעות שילוב של סידורי פרחים בחופה, על כסאות הבר בהמתנה וגם על השולחנות, ניתן ליצור אווירה רומנטית ואף כזו אשר מעצימה את יופיו של המקום בו אתם מתחתנים. מאחר ומדובר בחתונה אינטימית, חשוב לתת את הדעת על פלטת הצבעים, גודל והאסתטיקה העיצובית של הפרחים בכל אזור בנפרד. בהקפדה על הפרטים הללו ועם שימת דגש על עבודה עם שוזר או חנות המתמחה בתחום, תוכלו ליצור מראה מגובש ומהמם מבחינה ויזואלית שיגרום לחתונה לבלוט על פני חתונות אחרות, בשל ההקפדה על הפרטים הקטנים, כמו למשל סידור פרחים המתכתב עם האווירה האינטימית שאותה אתם מעוניינים ליצור.

לסיכום

עיצוב של חתונה אינטימית מהווה להיות דרך נפלאה לחגוג את האהבה שלכם עם החברים והמשפחה הקרובים ביותר. על ידי התמקדות בפרטים ויצירת חוויה אישית, תוכלו ליצור יום חתונה בלתי נשכחת המשקפת את עצמכם ואף יוצרת בעבור האורחים ערך מוסף משמעותי. זה הזמן לעבור היטב על הטיפים, לקבוע את מסגרת התקציב וכן לבנות לוח השראה שממנו תוכלו להתחיל בתהליך, עד לשלב הסופי – יום החתונה. והכי חשוב, שיהיה במזל טוב!

נגישות