ביחס לנעליים שיש לך בארון, נעלי הכלה חייבות להיות גם אלגנטיות אך גם נוחות – לפחות ל 10 שעות ולעיתים אפילו יותר. כיצד תוכלי לבצע בחירה נכונה של נעל כלה מושלמת? להלן הפרטים.

נעלי כלה: בחירה בעלת משקל משמעותי

יום החתונה מתקרב וכחלק מההכנות את נדרשת לבחור את נעלי הכלה היפות ביותר. אולם, מעבר לפן החזותי אין ספק כי לבחירה של נעלי כלי יש משקל משמעותי בכל הקשור לנוחות שלך ביום האירוע, וזאת לאור העובדה כי הן צריכות לשרת אותך למשך שעות רבות, עוד לפני טקס החופה. נעלי עקב הן נעליים אלגנטיות לכל אירוע, ובייחוד ליום החתונה. במידה ואת בוחרת נעלי עקב, הקפידי ראשית כל לעשות זאת רק לאחר מדידה של שמלת הכלה. הסיבה לכך היא שהנעל צריכה להשלים את המראה של השמלה, ובמידה והחלטת ללכת על שמלת כלה מקוצרת, הנעליים הן אלו אשר יכולות לגנוב את ההצגה. לכן, בעת ביצוע מדידות השמלה אל תחששי לבקש את המידות המדויקת של אורך השמלה, ובהתאם לכך לבחור בנעל עקב מחמיאה ואלגנטית. נוסף לכך, עדיף שלא לחכות לרגע האחרון ולבצע את הרכישה של הנעליים לפחות כחודשיים לפני יום האירוע, כך שתוכלי לנעול את העקבים עוד בבית ולהתרגל אליהן. לא מעט פעמיים בשל העובדה כי מדובר בנעל חדשה נוצרים שפשופים או חתכים, ועל כן עדיף לבצע רכישה של נעל עקב אלגנטית ולהתנסות בהליכה עם הנעל מספר ימים רצופים.

נעלי עקב או נעליים שטוחות המדריך לבחירת הנעליים המושלמות לכלה

נעל שטוחה – אחד הטרנדים החמים של ענף האירועים

אם הסתכלת באלבומי החתונות של החברות שלך, וודאי שמת לב כי חלק לא קטן מהן החליטו להחליף את נעל העקב בנעל שטוחה, לאחר החופה ובשלב הריקודים. גם האישה המנוסה ביותר בנעלי עקב עלולה לחוש בכאבים והתנפחות, ועל כן שילוב של נעל שטוחה לשלב הריקודים מהווה דרך נהדרת להחלפת הלוק ומתן נינוחות קז'ואל, מבלי להפחית בנראות – בשל השילובים הנהדרים אותם ניתן להזמין מראש, כמו הדפסה של תאריך החתונה או ראשי תיבות שלכם.

האם עדיף לבצע רכישה של נעל עקב או נעל שטוחה דרך האינטרנט?

בשנים האחרונות ניתן לראות זינוק במספר ההזמנות של נעלי כלה דרך אתרים מתמחים. בכל הקשור לנעלי עקב, ההמלצה שלנו היא לבצע את הרכישה דרך חנות באופן פיזי, בשל ההתאמה הנדרשת הן מבחינת גובה העקב והן מבחינת ההתרשמות החזותית אותה ניתן לקבל בחנות. אם בחרת לבצע רכישה של נעל עקב, תוכלי כאמור לשלב גם נעל שטוחה לשלב הריקודים. כאן דווקא בהחלט ניתן לבצע רכישה דרך חנות מקצועית אשר מתמחה בתחום, אולם רגע לפני שאת רוכשת את הנעליים שימי לב כי את מודדת את ההיקף בצורה מדויקת.