לא פשוט להתחיל את החיים כזוג צעיר – ובדיוק לשם כך עמותת עם אחת מעניקה ייעוץ כלכלי והכוונה

ייעוץ כלכלי והכוונה בעבור זוגות צעירים הוא בעל משמעות אדירה לחיים המשותפים. כזוג צעיר, חשוב לקבל את הכלים שבהם תוכלו להיעזר לטובת קבלת החלטות פיננסיות, החל מהשקעה בשוק ההון ועד לרכישה של דירה ראשונה. מאחר ומדובר בייעוץ הכרוך בהשקעה כספית לא מבוטלת, ודאי תשמחו לשמוע כי באמצעות עמותת עם אחד ניתן לקבל מענה המתבצע על ידי מתנדבים. מה חשוב לדעת אודות הפעילות ומדוע מדובר בהזדמנות מצוינת בעבור כל זוג? כל הפרטים בכתבה הבאה.

ייעוץ כלכלי והכוונה על ידי עמותת עם אחד

עם אחד היא עמותה מטרות רווח אשר חרטה על דגלה להשפיע על סדר היום הציבורי, וזאת באמצעות קידום של יחידות סיוע הפועלות בפריסה ארצית. אחד מהשירותים המרכזיים שהעמותה מציעה כולל ייעוץ כלכלי והכוונה לזוגות, כאשר העמותה מכירה ומבינה את החשיבות של מתן סיוע לזוגות צעירים. ניהול כספים יכול להיות אתגר בעבור כל זוג, אבל בעבור זוגות צעירים שרק מתחילים את חייהם המשותפים, עצמאות כלכלית עלולה לא פעם להיראות כמו חלום רחוק. מתוך הבנה כי ההשפעה שיכולה להיות ללחץ כלכלי על מערכות יחסים היא דרמטית, יחידית הסיוע של עם אחד מאמינה כי סיוע בייעוץ פיננסי יכול לעזור לטובת קבלת החלטות פיננסיות, וכן קידום של מענה שיגיע לידי ביטוי ביכולת לשמור על מסגרת התקציב, על בסיס של קבלת ייעוץ מקצועי. עמותת עם אחד מצליחה להעניק לזוגות צעירים את המעטפת המקצועית במסגרת של ייעוץ והכוונה המתבצע על ידי מתנדבים, ללא כוונות רווח ועם שימת דגש על ליווי המתבצע לכל אורך הדרך, כחלק ממענה המתבצע מתוך תחושה של שליחות.

העמותה מצליחה ברבות השנים לסייע לזוגות רבים, גם בפן של חינוך כלכלי וגם באמצעות סיוע כספי במסגרת של חלוקת סלי מזון למשפחות נזקקות. מדובר בפעילות המתבצעת ללא כוונות רווח, ומתוך מטרה לשנות את פני החברה הישראלית, במסגרת של ערבות הדדית וקידום של מענה מקצועי בעבור כל אזרח.

 

 

שירות חיוני בעבור כל זוג במדינת ישראל

הנושא של יוקר המחייה הוא אחד הנושאים הבולטים שעל סדר היום הציבורי. מזה כשנים רבות שזוגות נאלצים להתמודד עם מציאות כלכלית לא פשוטה אשר משפיעה לא רק על הכיס, אלא גם על מערכת היחסים. עמותת עם אחד החליטה להרים את הכפפה ולהעניק לזוגות ייעוץ והכוונה כלכלי אשר נועד לספק הדרכה ותמיכה, וזאת מתוך מטרה לסייע לזוגות לנווט באתגרים ולקבל החלטות פיננסיות מושכלות. בנוסף, חילוקי דעות על רקע כספי הוא אחד הגורמים המובילים ללחץ וקונפליקט במערכות יחסים, ועל כן הייעוץ כלכלי יכול לעזור לזוגות ללמוד לתקשר בצורה יעילה על כסף, ולפתח מטרות פיננסיות משותפות שיניבו את היכולת לקדם אורח חיים הלוקח בחשבון את האלמנט הכלכלי ככלל מנחה. המעטפת המקצועית שאותה מספקת העמותה היא בעלת השפעה חיובית על חייהם של זוגות רבים, מה שהופך אותה לעמותה חברתית ובעלת השפעה חיובית מאוד על החברה הישראלית.

לסיכום

כזוג צעיר שמתחיל את החיים המשותפים ביחד, חשוב לקבל את הכלים והידע לטובת קבלת החלטות, בייחוד בכל הקשור לניהול תזרים משפחתי. עמותת עם אחד היא עמותה הפועלת בכל רחבי הארץ  ומעניקה מגוון רחב של שירותים למען הציבור, כולל ייעוץ  והכוונה מקצועי. באתר הרשמי של העמותה תוכלו לקבל מידע מורחב אודות הפעילות ואף לתרום בעצמכם, לטובת המשך הפעילות של העמותה.

נגישות