ירח דבש מלא באנרגיות טובות: איך מוציאים ויזה להודו לחופשה חלומית ורגועה

אחד מהיעדים המבוקשים ביותר לירח דבש הוא דווקא יעד מפתיע ומרוחק – הודו. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגלים התעניינות בתת היבשת, לא מעט בזכות אזורים יפהפיים כמו למשל מדינת גואה אשר נחשבת לגן עדן של ממש. ביחס למדינות אחרות במזרח, הודו מציעה חופשה חלומית ורגועה בעלות כספית אטרקטיבית שיכולה להספיק גם לטיול ארוך מאוד. אם גם אתם רוצים להתמלא באנרגיות טובות וחדשות בתת היבשת, להלן כל מה שצריך לדעת לגבי הנפקה של ויזה.

הנפקת ויזה להודו – קל ופשוט יותר מאי פעם

רגע לפני שאתם מזמינים את כרטיסי הטיסה שלכם להודו, חשוב  לבצע הליך שבלעדיו לא תוכלו להיכנס למדינה, וזאת בעקבות הנחיה מצד ממשלת הודו אשר מחייבת כל אזרח זר להיכנס למדינה רק באמצעות אשרה מתאימה. אשרת כניסה למדינה מוציאים דרך שגרירות הודו בישראל, כאשר בשנים האחרונות ניתן לבצע את התהליך באופן מקוון וללא צורך בהגעה פיזית לשגרירות. על מנת להנפיק את הויזה כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר הרשמי של השגרירות, למלא את הפרטים המלאים שלכם ולצרף תמונת פספורט עדכנית. שימו לב כי את הויזה ניתן לקבל לתקופה מוגבלת בזמן, ועל כן במסגרת של מילוי הטפסים צריך לסמן גם את סוג הויזה, ולשלם את האגרה. מאחר ואתם נוסעים לטיול ירח דבש, הויזה שאותה אתם צריכים  להוציא היא ויזת תיירים. אפשר להוציא ויזה לתקופה של חודש בעלות של כ-230 ₪, ויזה לשנה בעלות של כ-290 ₪ או ויזה לחמש שנים בעלות של כ-450 ₪. שימו לב כי השהות בהודו מוגבלת לתקופה של עד 90 יום, ולאחריה נדרש לצאת מהמדינה.

שימו לב כי לאור הביקוש הגבוה לכניסה למדינה מצד תיירים ישראלים כמו גם תיריים מכל רחבי העולם, רצוי לבצע את התהליך בסמוך למועד הנסיעה, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי אתם עומדים בדרישות רשויות ההגירה, כל זאת מתוך מטרה להוביל לתכנון טיול המתבצע ברגל ימין ועם ידיעה ברורה כי יש לכם ויזה הנכנסת לתקופה ביום הכניסה למדינה. כיום ניתן לקבל את השירות של ביצוע ההליך דרך חברה מקצועית כמו flyjob המאפשרת לכם לקבל שירות מקצועי המתבצע על ידי צוות מקצועי שמלווה אתכם לכך אורך הדרך, ובסיום לקבל את הויזה שלכם בפרק זמן של עד 72 שעות בלבד.

 

 

הודו – יעד מושלם לירח דבש

אין ספק כי הודו היא יעד מושלם בעבור ירח דבש, בייחוד לאור העובדה כי מדובר בתת יבשת מרתקת המשלבת בין תרבות, מסורת, אטרקציות לצד שפע של מקומות רומנטיים שיכולים להתאים באופן מושלם בעבור זוגות בירח דבש. כאן תמצאו סיבות מדוע כדאי לחגוג את ירח הדבש בהודו, כאשר חלק משמעותי מתהליך התכנון יכול וצריך להתבצע באמצעות אתרים מתמחים אשר יאפשרו לכם לבנות מסלול המותאם גם למסגרת התקציב אבל גם לזמן השהות. בנוסף, ברשתות החברתיות ניתן למצוא שפע של קבוצות המתמחות בתחום של טיולים בהודו, כאשר מדובר בהזדמנות מעולה לקבל המלצות ובהתאם לכך להוביל ליצירה של חופשה מפנקת ובעלת אספקט חיובי בעקבות שהות באזורים שונים בתת היבשת.

מה חשוב לדעת לפני שטסים?

כאמור, לפני שאתם מזמינים את כרטיסי הטיסה חשוב לבצע הליכים בירוקרטיים אשר כוללים בין היתר את הנפקת הויזה, לצד תיאום תור במרפאת מטיילים לטובת ביצוע של חיסונים כמו צהבת, קדחת המוח היפנית ועוד. בנוסף, דאגו לרכוש ביטוח נסיעות למשך כל תקופת הנסיעה שלכם, וכן לארוז בהתאם לאזור בו אתם עתידים לבקר. שימו לב כי לכל אזור בהודו יש את הייחודיות שלו, ועל כן בדיקה של מזג האוויר וכן קבלת המלצות, יאפשרו לכם להוביל לתכנון מדויק שיניב לכם חופשת ירח דבש מפנקת.

לסיכום

הנפקה של ויזה להודו היא חלק בלתי נפרד מההכנות שאותן נדרש לבצע לפני שטסים למדינה. החדשות הטובות הן שמאז שנת 2019 ניתן לבצע את התהליך אונליין, ובהתאם לכך לקבל את הויזה בפרק זמן קצר, לטובת הפקה של ירח דבש ביעד זול ויפהפייה כמו הודו. והכי חשוב – תהנו!

נגישות